Попри воєнні дії в нашій країні, ми продовжуємо жити, творити, працювати.
24 квітня 2023 р., з ініціативи волонтерів Жмеринської міжрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, за підтримки колективу ліцею, спільною працею на клумбу біля навчального корпусу було висаджено декоративні багаторічні рослини, які привезли волонтери.
Всі дружно і плідно працювали, кожен вніс свій внесок в цю справу, зробили клумбу зеленою, колоритною.
Корисне було поєднано з приємним: учнів пригостили солодощами та подарували настільні календарі.
Весна – це символ перемоги! Весна набирає сили і щодня прикрашає нашу землю. А ми допомагаємо їй в цьому. Зовсім скоро будемо милуватися нашою оновленою клумбою. І далі озеленення триває.
Величезна подяка всім причетним до цього процесу.
Це приклад незламності нашого народу!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343646065_1223048611908399_3637699892495335731_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343598219_795401272152480_2310157680630308006_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343600009_1510920312648749_6328763608563324703_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343619871_749370906831771_2358033958613809907_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/344305666_942752546923555_2870131663599510784_n.jpg)