Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)

СЛЮСАР З КОНТРОЛЬНО-ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ ТА АВТОМАТИКИ (ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА)

           Без спеціаліста, який знає будову, принцип дії обладнання, можливі несправності та шляхи їх усунення, не може обійтись будь—яке виробництво, повязане з використанням електроенергії. До обладнання, яке обслуговує слюсар КВПіА, відносяться прилади для вимірювання тиску, температури, різноманітних реле, датчиків. Крім цього необхідно, щоб ці прилади працювали без похибок, що також не можливо без втручання слюсаря КВПіА.
До інструментів, якими працює слюсар КІПіА відносяться всі електроінструменти, прилади для вимірювання напруги, струму, різноманітні комбіновані прилади…

Слюсар КВПіА працює у складі бригади в майстерні або в цеху, де встановлена апаратура.     Щоб працювати слюсарем КВПіА, необхідно мати  гарний зір, слух, точний окомір, охайність і вміти довго сидіти на одному місці, мати технічний склад розуму, просторову уяву.
В умовах     переходу     до ринку, коли підприємства перепрофілюються, йде пошук нових економічно вигідних технологій виробництва, застаріле обладнання змінюється на нове, більш досконале .
Це означає, що слюсар КВПіА  повинен слідкувати за розвитком техніки і бути готовим до можливих змін у професійній діяльності.
Щоб стати кваліфікованим слюсарем—професіоналом, треба мати інтерес до техніки, ремонту технічних засобів, схильність до конструювання. .

Перспективи      щодо працевлаштування після оволодіння професією  слюсаря КВПіА  вагомі та стабільні, а ризик безробіття незначний.