5 група

Професія “Слюсар-електромонтажник; Водій автотранспортних засобів, категорія “С”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020 – 10.04.2020

Понеділок
1Українська літератураСваричевська Т.В
2Математика Похолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С..
6Електротехніка Черній П.І.
7Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
8БіологіяСкульський О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В
4ХіміяСуханова К.В.
5Захист Вітчизни Рак О.М.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7ІнформатикаКовтун/Похолюк
П’ятниця
1Фізика Черній О.С.
2 Українська моваЧерній П.І.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізкультураСуханов В.С..
5Охорона праціСкульський О.В.
6Зарубіжна літератураКубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020 – 17.04.2020

Понеділок
1Українська літ.Сваричевська Т.В
2Математика Похолюк І.Л.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С..
6Електротехніка Черній П.І.
7Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
8БіологіяСкульський О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В
4ХіміяСуханова К.В.
5Захист Вітчизни Рак О.М.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7БіологіяСкульський О.В.
  
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7ІнформатикаКовтун/Похолюк
П’ятниця
1Фізика Черній О.С.
2 Українська моваЧерній П.І.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізкультураСуханов В.С..
5Охорона праціСкульський О.В.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04 – 24.04.2020

Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літ.Сваричевська Т.В
4ХіміяСуханова К.В.
5Захист Вітчизни Рак О.М.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7Біологія – інформатикаСкульський О.В.
  
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7ІнформатикаКовтун/Похолюк
П’ятниця
1Фізика Черній О.С.
2 Українська моваЧерній П.І.
3МатематикаПохолюк І.Л.
4ФізкультураСуханов В.С..
5Охорона праціСкульський О.В.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

Понеділок
1Українська літ.Сваричевська Т.В
2ФізкультураСуханов В.С..
3Українська літ.Сваричевська Т.В.
4Спец технологіяЧерній П.І.
5ФізкультураСуханов В.С..
6Спец технологіяЧерній П.І.
7Електротехніка Черній П.І.
8Електротехніка Черній П.І.
Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1Електротехніка Черній П.І.
2Електротехніка Черній П.І.
3Українська літ.Сваричевська Т.В.
4Спец технологіяЧерній П.І.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7ФізкультураСуханов В.С..
8ФізкультураСуханов В.С..
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
8Спец технологіяЧерній П.І.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

понеділок
1Українська літ.Сваричевська Т.В
2ФізкультураСуханов В.С..
3Українська літ.Сваричевська Т.В.
4Спец технологіяЧерній П.І.
5ФізкультураСуханов В.С..
6Спец технологіяЧерній П.І.
7Електротехніка Черній П.І.
8Електротехніка Черній П.І.
Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1Електротехніка Черній П.І.
2Електротехніка Черній П.І.
3Українська літ.Сваричевська Т.В.
4Спец технологіяЧерній П.І.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7ФізкультураСуханов В.С.
8ФізкультураСуханов В.С.
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
8Спец технологіяЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.05-15.05.2020

Вівторок
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
Середа
1Електротехніка Черній П.І.
2Електротехніка Черній П.І.
3Українська літ.Сваричевська Т.В.
4Спец технологіяЧерній П.І.
5Спец технологіяЧерній П.І.
6Спец технологіяЧерній П.І.
7ФізкультураСуханов В.С..
8ФізкультураСуханов В.С..
Четвер 
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Електротехніка Черній П.І.
8Спец технологіяЧерній П.І.
П’ятниця
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняСваричевський О.В
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання