10 група

РОЗКЛАД УРОКІВ 11.01.2021-15.01.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ХіміяСуханова К.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Захист УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
3ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
3БіологіяСуханова К.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.01.2021-22.01.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ХіміяСуханова К.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Захист УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3БіологіяСуханова К.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 25.01.2021-29.01.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ХіміяСуханова К.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.України/Історія УкраїниБомк М.А. 
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Фізкульт./Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3БіологіяСуханова К.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.02.2021-05.02.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ХіміяСуханова К.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.України/Історія УкраїниБомк М.А. 
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3БіологіяСуханова К.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.02.2021-12.02.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ХіміяСуханова К.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3БіологіяСуханова К.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.02.2021-19.02.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Хімія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
5Історія УкраїниБомк М.А. 
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаКовтун Л.А./Похолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Біологія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Біологія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3Біологія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
4Українська літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.02.2021 – 26.02.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Хімія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
5Історія Укр./Спец.технологіяКонокотін О.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Біологія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1Електротех./Виробниче навчання
2Інформ./Виробниче навчання
3Електротех./Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Фізика/Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Біологія/Виробниче навчання
6Фізкульт./Виробниче навчання
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2Інформатика/Електротех.Мірошниченко В.Г.
3Біологія/Електротех.Мірошниченко В.Г.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.03.2021 – 05.03.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Хімія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
5Історія Укр./Спец.технологіяКонокотін О.В.
6ФізкультураРак О.М.
7Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Біологія/Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Іноземна моваКучерук А.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Фізика Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
Середа
1Електротех./Виробниче навчання
2Інформ./Виробниче навчання
3Електротех./Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Фізика/Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Біологія/Виробниче навчання
6Фізкульт./Виробниче навчання
7Українська літератураКубицька О.В.
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Електроматеріал.Мірошниченко В.Г.
2Інформатика/Українська літ.Кубицька О.В.
3Біологія/Електротех.Мірошниченко В.Г.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.03.2021 – 12.03.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.Укр./Історія УкраїниБомк М.А.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Фізкульт./Спец.технологіяКонокотін О.В.
8Електр./Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Захист УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.03.2021 – 19.03.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6Фізкульт./Укр.моваСваричевська Т.В.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.Укр./Заруб.літератураКубицька О.В.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Фізкульт./Спец.технологіяКонокотін О.В.
8Електр./Охорона праціСкульський О.В.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зах.України/Спец.технологіяКонокотін О.В.
П’ятниця
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.03.2021 – 26.03.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6Фізкульт./Охорона праціСкульський О.В.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Іноземна моваКучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураРак О.М.
8Електр./Охорона праціСкульський О.В.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зах.УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5Спец.технологіяКонокотін О.В.
6Математ./ФізкультураРак О.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 29.03.2021 – 02.04.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Іноз.мова/ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураРак О.М.
8Електромат.Мірошніченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зах.УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 05.04.2021 – 09.04.2021

Понеділок
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Іноз.мова/ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураРак О.М.
8Електромат.Мірошніченко В.Г.
Четвер
1Виробн.навч./Охорона праціСкульський О.В.
2Виробн.навч./Електромат.Мірошніченко В.Г.
3Виробн.навч./Електромат.Мірошніченко В.Г.
4Виробн.навч./Охорона праціСкульський О.В.
5Виробн.навч./Інформат.Ковтун Л.А.
6Виробн.навч./Фізкульт.Рак О.М.
7Зах.УкраїниРак О.М.
П’ятницяМірошніченко В.Г.
1Спец.техн./Електромат.Конокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.04.2021 – 16.04.2021

Понеділок
1Спец.техн./ФізкультураРак О.М.
2Спец.техн./ІнформатикаКовтун Л.А.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4ІнформатикаКовтун Л.А.
5Історія УкраїниБомк М.А.
6ФізкультураРак О.М.
7ІнформатикаПохолюк І.Л./Ковтун Л.А.
Заруб.літ./МатематикаКовтун Л.А.
Вівторок
1ФізикаПохолюк І.Л.
2Спец.технологіяКонокотін О.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Зах.УкраїниРак О.М.
5Іноз.мова/ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураРак О.М.
8Електромат.Мірошніченко В.Г.
Четвер
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчанняРознюк І.П.
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Зах.УкраїниРак О.М.
П’ятниця
1Спец.технологіяКонокотін О.В.
2Охорона праціСкульський О.В.
3Зарубіжна літератураКубицька О.В.
4Зарубіжна літератураКубицька О.В.
5ІнформатикаКовтун Л.А.
6МатематикаБогатченко С.М.