7 група

РОЗКЛАД УРОКІВ 11.01.2021 – 15.01.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Фізкультура Суханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформаційні техн.Ковтун Л.А.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.01.2021 – 22.01.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Фізкультура Суханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформаційні техн.Ковтун Л.А.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 25.01.2021 – 29.01.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська літ.Сваричевська Т.В.
2Фізкультура Суханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформаційні техн.Ковтун Л.А.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.02.2021 – 05.02.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Фізкультура Суханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформаційні техн.Ковтун Л.А.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.02.2021 – 12.02.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історія/ХіміяСуханова К.В.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Гром.освіта/БіологіяСуханова К.В.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Фізкультура Суханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформ. техн./БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освіта/БіологіяСуханова К.В.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.02.2021 – 19.02.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураСуханов В.С.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інформаційні техн.Ковтун Л.А.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.02.2021 – 26.02.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураРак О.М.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інф.техн./БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.03.2021 – 05.03.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська моваСваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3Зах.УкраїниРак О.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізкультураРак О.М.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4Інф.техн./БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3Іноземна мова Кучерук А.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Фізкультура Суханов В.С.
6Біологія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.03.2021 – 12.03.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
8ХіміяСуханова К.В.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6Фізкульт./ТПБКВЯрошевич З.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8ФізкультураРак О.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.03.2021 – 19.03.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
8ХіміяСуханова К.В.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6Фізкульт./ТПБКВЯрошевич З.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8Фізкультура/ТПБКВЯрошевич З.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.03.2021 – 26.03.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
8ХіміяСуханова К.В.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураРак О.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Громадянська освітаУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8ФізкультураРак О.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Математика/ФізкультураРак О.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 29.03.2021 – 02.04.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всес.історія/Фізкульт.Рак О.М.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всес.історія/Фізкульт.Рак О.М.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Гром.освіта/ХіміяСуханова К.В.
8Хімія/Фізкульт.Рак О.М.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураРак О.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Гром.освіта/Фізкульт.Рак О.М.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8ФізкультураРак О.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 05.04.2021 – 09.04.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всес.історія/Зах.УкраїниРак О.М.
8Історія УкраїниБомк М.А.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВЯрошевич З.М.
7Гром.освіта/всесв.історіяУкста В.Ю.
8Хімія/Фізкульт.Рак О.М.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураРак О.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Гром.освіта/всесв.історіяУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8ФізкультураРак О.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.04.2021 – 16.04.2021

Понеділок
1ТПБКВЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5Іноземна мова Кучерук А.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Всес.історіяУкста В.Ю.
8Іст.Укр./ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Всесвітня історіяУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4ФізикаПохолюк І.Л.
5БіологіяСуханова К.В.
6ТПБКВ/ФізкультураРак О.М.
7Гром.освіта/всесв.історіяУкста В.Ю.
8Хімія/Іноз.моваКучерук А.Л.
Середа 
1Українська моваСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ТПБКВЯрошевич З.М.
4БіологіяСуханова К.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураРак О.М.
7ХіміяСуханова К.В.
8Гром.освіта/всесв.історіяУкста В.Ю.
Четвер 
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняПастухова О.М.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8ФізкультураРак О.М.
П’ятниця
1Українська літератураСваричевська Т.В.
2ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4МатематикаБогатченко С.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6Біологія Суханова К.В.
7Хімія Суханова К.В.