5 група

РОЗКЛАД УРОКІВ 25.01.2021-29.01.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ФізкультураСуханов В.С.
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаЛуньов О.П.

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.02.2021-05.02.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7ФізкультураСуханов В.С.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.02.2021-12.02.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7ФізкультураСуханов В.С.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.02.2021-19.02.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7ФізкультураСуханов В.С.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.02.2021 – 26.02.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7ФізкультураСуханов В.С.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г

РОЗКЛАД УРОКІВ 01.03.2021 – 05.03.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
8Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
Вівторок
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3МатематикаБогатченко С.М.
4Іноземна мова Кучерук А.Л.
5ФізкультураСуханов В.С.
6Захист УкраїниРак О.М.
7ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізикаПохолюк І.Л.
8БіологіяСкульський О.В.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Чит. і кресленняМірошниченко В.Г
5Електроматеріал.Мірошниченко В.Г
6Основи правов.знаньБомк М.А.
7ФізкультураСуханов В.С.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4БіологіяСкульський О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ЕлектротехнікаМірошниченко В.Г

РОЗКЛАД УРОКІВ 08.03.2021 – 12.03.2021

Понеділок
1ЕлектроматеріалМірошниченко В.Г
2ЕлектроматеріалМірошниченко В.Г
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСухїанова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Захист УкраїниРак О.М.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1Електротехн./Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 15.03.2021 – 19.03.2021

Понеділок
1Електромат./ФізкультураСуханов В.С.
2Електромат./Іноземна моваКучерук А.Л.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Зах.України/Іноземна моваКучерук А.Л.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1Електротехн./Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 22.03.2021 – 26.03.2021

Понеділок
1Електроматеріал./ХіміяСуханова К.В.
2Електроматеріал./Математ.Богатченко С.М.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Зах.України/ФізкультураСуханов В.С.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1Електротехн./Історія УкраїниБомк М.А.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 29.03.2021 – 02.04.2021

Понеділок
1Електроматеріал.Мірошніченко В.Г.
2Електроматеріал.Мірошніченко В.Г.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Зах.УкраїниРак О.М.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7БіологіяСкульський О.В.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 05.04.2021 – 09.04.2021

Понеділок
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Зах.УкраїниРак О.М.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноз.мова/МатематикаБогатченко С.М.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Біологія/МатематикаБогатченко С.М.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.

РОЗКЛАД УРОКІВ 12.04.2021 – 16.04.2021

Понеділок
1Електроматеріал.Мірошніченко В.Г.
2Електроматеріал.Мірошніченко В.Г.
3Іст.Укр./Електромат.Мірошніченко В.Г.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5ХіміяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Зах.УкраїниРак О.М.
8ФізкультураСуханов В.С.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ФізкультураСуханов В.С.
Середа
1Виробниче навчання
2Виробниче навчання
3Виробниче навчанняСваричевський О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
8ФізикаПохолюк І.Л.
Четвер 
1ЕлектротехнікаМірошніченко В.Г.
2ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Іноз.мова/МатематикаБогатченко С.М.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Біологія/МатематикаБогатченко С.М.
П’ятниця
1ЕлектрообладнанняПохолюк І.Л.
2ТЕМРКонокотін О.В.
3ТЕМРКонокотін О.В.
4ТЕМРКонокотін О.В.
5ФізикаПохолюк І.Л.
6ФізкультураСуханов В.С.