8 травня став особливим днем для браїлівської громади. В центрі селища відкривали АЛЕЮ СЛАВИ. Педагоги та здобувачі освіти ліцею взяли участь у мітингу-реквіємі з цього приводу.
Окрім цього класними керівниками ліцею проведено виховні години на тему «Про минуле серце пам’ять зберігає», присвячені Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Ми пам’ятаємо подвиг українського народу в Другій світовій війні та вшановуємо пам’ять героїв сьогодення!
Ми перемогли фашизм, переможемо і рашизм!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441506649_866002088669128_8368359765410996850_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441503071_866002132002457_8409783311074862255_n.jpg)