День відкритих дверей в ліцеї – це завжди цікаве і захоплююче дійство. Весь колектив готується до зустрічі майбутніх абітурієнтів.
День 20 квітня видався прохолодним, але по-весняному сонячним. І в стінах ліцею ми радо зустрічали наших гостей. А завітали до нас хлопці і дівчата, батьки. Для кожного викладачі провели екскурсію по закладу. Усі охочі мали змогу ознайомитися з навчальними класами, лабораторіями, їдальнею, гуртожитком та умовами в них.
На короткій офіційній зустрічі ми вшанували памʼять загиблих воїнів. А далі присутніх привітав директор Андрій ЛИСАК, короткі презентації професій представили голови методичних комісій Олександр КОЛОС і Зоя ЯРОШЕВИЧ.
Про життя учнів в ліцеї розповіла голова самоврядування Яна ЦИГАНСЬКА. Яскраві та змістовні презентації доповнювали розповіді кожного.
Були і музичні вітання, які подарували учасниці вокального ансамблю «Надія», наш Володимир СІТАРСЬКИЙ та ансамбль групи 13-К.
Атмосфера свята свята панувала у залі.
А далі – майстри відповідних професій запросили наших гостей спробувати себе у професіях на майстеркласах, які ми підготували.
Хлопці з цікавістю опановували навики з ремонту автомобілів, складання електричних схем, а дівчата – із захопленням, на коротких час, стали кухарями та кондитерами.
А на завершення ми пригостили усіх неймовірно смачною рибною юшкою, козацькою кашею та запашним узваром.
Дякуємо усім, хто прийшов до нас в гості і чекаємо на навчання. А кому не вдалося сьогодні прийти – не розчаровуйтесь, приходьте у будь-який день! Ми радо зустрінемо, покажемо, розкажемо і пригостимо.
ДНЗ «Браілівський професійний ліцей»відкритий для усіх охочих здобути сучасні, конкурентні, затребувані на ринку праці професії.
Наше гасло – «Успіх обирає впевнених»!
Дякуємо захисникам за мирне небо!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438094423_854917516444252_1303614523821645348_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438099455_854914619777875_2402489692790139286_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438086767_854918933110777_5836414349361314033_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433422033_839441867991817_4583522671984370536_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438097314_854920476443956_5118495244763479910_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438101618_854919519777385_4635145340797845587_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438093327_854919576444046_2743135200311476535_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438663227_854921103110560_6620882859104196957_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438162807_854925863110084_2732686051778767930_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438088651_854923159777021_8679483020831114984_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438686794_854918069777530_7149660191536906990_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438681496_854925789776758_1311630155042388168_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438687098_854919049777432_6827666506575340045_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438691257_854919963110674_1451097736876832209_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438729898_854923113110359_4287703017106009066_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438838022_854926129776724_6959608685199684662_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438716702_854925726443431_2544869047025215372_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438874780_854926483110022_505409259585825212_n.jpg)