В рамках проведення Національного тижня читання Державний навчальний заклад «Браїлівський професійний ліцей» долучився до проведення заходів для любителів книг.
Гасло цьогорічного Національного тижня читання — «Бути своїми»: важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами, між усіма українцями, надто під час війни. Тиждень був насичений подіями, здобувачі освіти активно брали участь в заходах, організованих бібліотекарем Волянською Н.В.
Протягом тижня діти залишали свої коментарі про улюблені книги на інформаційній стіні «Моя Book-симпатія», долучалися до Акції «Подаруй книгу ліцею».
По-домашньому теплим видався вечір літературного читання, активними учасниками якого стали здобувачі освіти: групи 11-Е- Сухина Ярослав та Шевчук Андрій, групи 13-К – Мукоїд Богдана та Гончарук Дарина , групи – 23-К – Стемпель Юлія, Твардовська Єлизавета, Циганська Яна та Степанюк Анастасія, групи 22-С – Драчевський Олександр. Також до вечора доєдналися учні 9 класів Браїлівського ліцею ім. М.Забаштанського. Діти обговорювали свої улюблені книги, жанри за круглим столом, частувалися запашним, теплим чаєм. Захопливо провели гру «Еліас», де власне і показали свій словниковий запас, відгадуючи слова.
Тож будьмо українцями: читаймо завжди і всюди!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406866424_781799487089389_6734390487738587499_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/406831623_781799623756042_7354353687017727029_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409167398_781799567089381_893299284132612783_n.jpg)