Економічні знання сьогодні потрібні всім, і здобувачі професійної освіти – не виняток. З проблемами економіки їх зіштовхує сучасне життя.
З 30 жовтня по 6 листопада 2023 року ліцей долучився до Всесвітнього тижня заощаджень, в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором проведення заходів в Україні.
Так, 31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провели всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для учнів та студентів закладів освіти України. Мета уроку — пояснити виклики, які стоять перед українцями, на прикладі кібератак та сформувати компетенції кібергігієни. Працівники ліцею та здобувачі освіти також доєдналися до уроку.
Викладачем Ковтун Л.А. в рамках Тижня проведено змістовні виховні заходи у групах 1, 2 та 3 курсу «Про що можуть розповісти гроші”, урок фінансової грамотності «Кредит-мої права та обов’язки», також цікавою була бесіда «Економіку вивчай – заощадливим ставай». Метою заходів є – підвищення фінансової грамотності здобувачів освіти, формування правильних фінансових звичок та раціонального підходу до витрат.
Викладачем Похолюк І.Л. було проведено Веб-квест “Мандри країною “Економіка” між здобувачами освіти першого курсу, де здобувачі освіти мали можливість позмагатись на швидкість у знаннях економічних процесів, термінів, показати свою вправність у вгадуванні портретів, зображених на грошових купюрах тощо. За підсумками проведеного Веб-квесту призові місця розподілились наступним чином: 1 місце – здобувачі освіти групи 13-К, 2 місце – здобувачі освіти групи 11-Е, 3 місце – здобувачі освіти групи 12-С.
Викладач Похолюк І.Л. також провела змагання на швидкість розгадування кросворду “Економіка України” між здобувачами освіти другого курсу, перемогу в якому здобула група 21-Е.
Брали учать у проведенні низки інтерактивних заходів від Національного банку України: вебінарів, майстер-класів, екскурсій до Музею грошей Національного банку, презентації освітньої онлайн-платформи «Гаразд» та навчальних матеріалів із теми заощаджень.
Тиждень був насиченим та цікавим!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398401711_764430798826258_7551888636112366271_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398291337_764430898826248_3201132681035299278_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398357313_764430998826238_1067382334899859656_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398293197_764430698826268_357237572778544441_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398580240_764431032159568_3469853683339111669_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398376861_764430668826271_8392967427747272546_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398321917_764430752159596_4299707404789298407_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/398330809_764430955492909_7503299668732288228_n.jpg)