В переддень Міжнародного дня студента у нашому ліцеї відбулося кілька приємних подій.
Наш колектив приїхала привітати з прийдешнім святом начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Володимирівна Цимбал. У вітальному слові вона подякувала педагогічному колективу, на чолі з директором ліцею Андрієм Романовичем Лисаком, за ті зміни, які відбулися в закладі, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, системну підтримку громадських ініціатив молоді. У зверненні до здобувачів освіти ліцею, Інна Володимирівна наголосила на тому, що саме студентство є рушійною силою змін у нашій країні впродовж її незалежності. «Активна життєва позиція, патріотизм, прагнення модернізувати, удосконалити, а також креативність та оптимізм є рисами, що притаманні сучасній молоді», – зауважила очільниця району, висловивши впевненість, що і надалі молодь буде в авангарді захисту країни та змін в ній.
Начальник Жмеринської районної військової адміністрації вручила грамоти кращим здобувачам освіти нашого ліцею: Богдані Мукоїд, Яні Циганській, Єлизаветі Твардовській, Максиму Ховавку, Арсену Жаглюку.
Адміністрацією ліцею підведено підсумки участі здобувачів освіти у І турі Всеукраїнських предметних олімпіад. Переможцям вручено грамоти. Абсолютними лідерами, які стали переможцями кількох олімпіад, стали: Андрій Шевчук, Богдана Мукоїд та Ярослав Сухина.
А яскравого, позитивного настрою додав ліцейний конкурс «Міс Ліцей 2023», у якому змагалися шість красунь: Жанна Косяк, Анастасія Стоян, Яна Циганська, Юлія Василечешена, Вікторія Перебейнос, Дарина Гончарук, їх супроводжували Арсен Жаглюк та Олександр Федоров.
Глядачі з захопленням спостерігали за креативними візитівками, вболівали в інтелектуальному конкурсі, захоплювалися професійністю кулінарії, талантами та вродою наших дівчат.
В ході конкурсу виступали здобувачі освіти Богдана Мукоїд, Катерина Пастухова, Юлія Христич та майстер виробничого навчання Оксана Миколаївна Пастухова. І неперевершеними були ведучі: Єлизавета Твардовська та Катерина Пастухова.
У підсумку учасниці були номіновані на відповідні титули: «Міс Глядацьких Симпатій» – Юлія Василичешена, «Міс Грація» – Анастасія Стоян, «Міс Чарівність» – Жанна Косяк, «Міс Романтичність» – Яна Циганська, «Віце-Міс» – Вікторія Перебейнос і «Міс Ліцей 2023» стала Дарина Гончарук.
Від колективу кожна учасниця отримала цінний подарунок.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403904329_769512301651441_8229723627561417478_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403791334_769512424984762_2864316689995671834_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403762939_769512384984766_2813593435331580086_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403857360_769512708318067_4315130607152500292_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399731933_769512464984758_6418601759251139714_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403808117_769512211651450_4104251628391020729_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403812235_769512664984738_2008475836131314814_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403758602_769512601651411_878805140692935014_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403826134_769512841651387_8772426481061346684_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403742626_769513734984631_8869994331847233035_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403762261_769513938317944_3569567606538214386_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403762641_769514038317934_4820121096723690455_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403756000_769513664984638_6838429512367762161_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403820051_769513978317940_6413065576249080407_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403880123_769513878317950_8367033128425403522_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403891794_769513304984674_4649910437695680956_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403765723_769513451651326_6823367567037347348_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403826134_769512841651387_8772426481061346684_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/399735413_769514344984570_2044739667752634161_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403904051_769513501651321_2414577877603216378_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403880493_769514268317911_5259594008309344786_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/403903895_769514408317897_4226562059023998210_n-1.jpg)