5 жовтня 2023 року в залі засідання Вінницькоі обласної Ради наш заклад отримав з рук голови ради В’ячеслава Соколова сертифікат на отримання гранту в сумі 50 тисяч гривень за зайняте перше місце у конкурсі проектів. В рамках реалізаціі обласної Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ, СИЛЬНІ, ГРОМАДИ» на 2018-2025 роки.
Тема нашого проекту «Інноваційний навчально-виробничий центр підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Над проектом працював майстер виробничого навчання Олександр Колос, керівник проекту директор ліцею Андрій Лисак.
Кошти будуть використана на придбання діагностичного комп’ютерного обладнання для автомобілів.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387762450_749581986977806_5286542547971830820_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387773264_749582020311136_8567210588661347035_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387733773_749582056977799_5445602681997278480_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387771303_749581946977810_762736103255802739_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387741017_749582106977794_5532104839337908976_n.jpg)