Насиченим на цікаві проєкти, конкурси, майстер-класи видався тиждень з професії «Кухар. Кондитер».
Розпочали його з конкурсу стіннівок на тему «Я в професії» серед навчальних груп першого, другого та третього курсів. Переможцями стали здобувачі освіти групи 32-К.
А майстер виробничого навчання Яніцька Лідія Миколаївна провела ліцейний етап конкурсу «Гарбузовий маєток » в рамках кулінарного on-line конкурсу «Гарбузовий Маєток 2023». Здобувачі освіти групи 15-ТК готували страви з гарбуза за авторськими рецептами.
Переможцями стали Петровська Юлія, яка приготувала «Суп-пюре з гарбуза» та «Кашу гречану з гарбузом», а також Рабаді Тетяна, яка приготувала «Кекс з гарбуза». Роботи переможців беруть участь у кулінарному on-line конкурсі «Гарбузовий Маєток 2023».
Майстер виробничого навчання Макогон Оксана Вікторівна приготувала смачні та креативні торти з гарбуза, які також приймають участь у on-line конкурсі.
У конкурсі на кращу газету на тему «Гарбузовий маєток» перемогу здобула група 15-ТК.
Продемонструвати свої знання та навики з професії «Кухар», помірятися своїми силами у професійних знаннях, позмагатися за звання «Кращий за професією» здобувачі освіти групи 23-К мали можливість на конкурсі фахової майстерності, який провели майстер виробничого навчання Пастухова Оксана Миколаївна та викладач спецдисциплін Ярошевич Зоя Миколаївна.
Змагалися у наступних турах: робили тестові завдання, складали серветки, виконували просту нарізку овочів, готували страву «М’ясо пікантне» у поєднанні з гарнірами комбінованими та складними.
Переможцями стали:
І місце – Доїзжак Дарина
ІІ місце – Сігарьова Діана, Доїзжак Олександра
ІІІ місце – Шевчук Надія
Цікавий та захоплюючий інтелектуальний брейн-ринг «Найкращий знавець кулінарії» провела викладач Ярошевич Зоя Миколаївна. Змагалися команди «Ерудит» і «Смаколики» у 6 турах, серед завдань були: конкурс «Врятуй страву», де слід було виправити помилки в рецептах, конкурс «Пізнай мене», де за переліком продуктів необхідно було відгадати страву тощо. За результатами інтелектуальної битви кращими знавцями кулінарних таємниць стала команда «Смаколики», на чолі з капітаном Покришкою Каріною.
На перервах здобувачі освіти ліцею мали можливість переглянути професійні майстер-класи майстрів виробничого навчання Пастухової Оксани Миколаївни, Гоцуляк Лесі Миколаївни та Яніцької Лідії Миколаївни.
Навчатися професії – це цікаво!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333225285_221229430385169_8299477844257981373_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332895695_1278905299638126_5515305371694711233_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/328722546_201289792503636_6908082849115103438_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/329011315_6082621615161952_8010577999768502977_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333040515_161742770007051_3771080178687038349_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334283863_1247589752512340_4223000220574622386_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334099233_2105781872947527_6495208506055761833_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/330393159_1261592248068183_6153208871919178066_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334070650_2785954808208378_8576690704552816217_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334777222_444119687899077_2139338966798138551_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334279786_181461571298638_5045985511724472062_n.jpg)