ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» традиційно приймає участь у міжнародних освітянських виставках і вже неодноразово ставав переможцем і призером. У 2022 році освітній заклад прийняв участь у XIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2022», яка, у зв’язку з воєнним станом, була перенесена з березня на листопад місяць та відбувалася протягом 23-25 листопада в онлайн-режимі.
Конкурсна робота ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» у номінації «Реалізація ефективних моделей підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти» під назвою «Упровадження інноваційних технологій в освітній процес при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Слюсар-електромонтажник», авторами якої є директор ліцею Лисак Андрій Романович, заступник директора з виховної роботи Кучерук Алла Леонідівна та викладач спеціальних дисциплін Ковтун Людмила Анатоліївна, нагороджена «Срібною медаллю».
Вітаємо заклад з перемогою!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323949285_1390897735048489_7250338910425114186_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324014763_1248542772676204_6695671825027413683_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323899989_489537733303178_5462339660928009128_n-1.jpg)