22 вересня 2022 року запам’ятається надовго хлопцям і дівчатам, які обрали навчання в ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей».
Цього дня радо вітали 125, різних за віком, уподобаннями, здібностями, першокурсників. Склавши Клятву, вони повноправно влилися в родину ліцею.
Від імені колективу, звернувся директор Лисак Андрій Романович, який побажав молодому поповненню гідно продовжувати багаторічні традиції ліцею, утверджуючи його перемоги в конкурсах, змаганнях, прославляючи на теренах держави.
Музичні вітання дарували Ніколайчук Наталя, учениця групи 32-К, Стоян Анастасія, Стратійчук Катерина та Дуднік Вікторія – учениці групи 23-К, Полупан Максим – учень групи 21-Е та Панкевич Юлія – учениця групи 31-Е. А жартівливі сценки з життя ліцею дарували учні групи 21-Е: Гордєєв Костянтин, Кучинсьий Віталій, Березюк Денис, Галабуда Максим, учениця групи 23-К Дуднік Вікторія та учень групи 32-К – Хижук Микола.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308791124_524789682790372_7454566114933610904_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307883260_524789929457014_3173396055282606036_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308674937_524790062790334_1960726326466562603_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308408391_524789586123715_7324671673034343508_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308427986_524790729456934_3408712809522884671_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308443812_524791356123538_1244187781369316120_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308417548_524791116123562_8758464502052403224_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308642474_524791589456848_3833455665664905007_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308488627_524790542790286_8829584971663049410_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308440771_524791469456860_8352030896503188312_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308459025_524790992790241_3937321240888692930_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308504427_524790239456983_6410039970569486026_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308665206_524791676123506_2663366668686266022_n.jpg)