Під цим гаслом колектив майстрів виробничого навчання ліцею виготовив унікальні «буржуйки». Невеликий розмір, можливість нагріву на поверхні, зручність у перенесенні, високий коефіцієнт корисної дії – все це було враховано в конструкції, яку розробили наші майстри. Всього виготовлено 5 таких обігрівачів, які були передані до Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА для подальшої передачі військовій частині групи «Південь»
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307169975_521522533117087_8625946907663504193_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307679768_521522596450414_299109402548735739_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307559777_521522659783741_817151847190190684_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307641807_521522713117069_2894379337168493147_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307746373_521522433117097_8955051445345633333_n.jpg)