16 вересня фахівцями Жмеринського районного управління ГУ ДСНС проведено перевірку евакуації під час сигналу «Повітряна тривога!» у закладі. За сигналом тривоги, який був поданий зненацька, усі учасники освітнього процесу, згідно із затвердженими маршрутами рухів, перейшли в обладнане укриття. Представниками ДСНС відмічено організованість, швидкість та обізнаність з порядком дій колективу. Одночасно фахівці Жмеринського районного управління ГУ ДСНС провели навчання з поводження з вибухонебезпечними предметами.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308059680_521528873116453_1503756962033218050_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307460394_521528786449795_6405708842086415665_n.jpg)