Доброю традицією для ліцею є проведення екскурсій для здобувачів освіти І курсу. Цьогоріч, окрім знайомства з кабінетам та лабораторіями, для першокурсників організовані презентаційні лекції в музей ім. П.І.Чайковського. А також майстри виробничого навчання та класні керівники відпрацювали евакуаційні маршрути та дії під час сигналу «Повітряна тривога!». Ознайомилися із правилами поводження в укритті.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307756397_521512356451438_5671517223000787875_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307858549_521511573118183_2546151026107716471_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/308009053_521510716451602_397673156210008664_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307642527_521511916451482_6590974809135176369_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307662546_521514763117864_3428640066294313345_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307468393_521514639784543_1140331891789601089_n.jpg)