17 вересня ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» традиційно приєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою». Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед учнівської молоді, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Здобувачі освіти ліцею прибирали територію парку.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307725362_522041513065189_9109063853815649310_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307919741_522041053065235_5511257284641229798_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307671950_522039899732017_6451159411241763715_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307988211_522040293065311_5769862715653032577_n.jpg)