Цими днями стартував у м. Вінниці конкурс професійної майстерності «World Skills». Змагання зорганізували, аби перевірити якість підготовки робітничих кадрів. Не залишився осторонь і ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей». Так, учениця 3 курсу Пастухова Каріна з професії «Кухар;Кондитер» представляла наш навчальний заклад у І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills UKRAINE-2019», за компетенцією «Кулінарне мистецтво». Конкурсне завдання передбачало виконання трьох модулів:
- Приготування закуски;
- Приготування кулешику;
- Приготування основної страви сучасної української кухні.
Учасниця ДНЗ «Браїлівський професійний ліцей» продемонструвала свою майстерність з приготування таких страв і закусок:
- Асорті рибне;
- Суп-пюре з гарбуза
- Стейк зі свинини з складним гарніром і соусом «Барбекю».
Серед 11 учасників Каріна гідно представила навчальний заклад, отримавши 4 місце. Щиро вітаємо учасницю та дякуємо організаторам конкурсу за нову чудову можливість показати свою майстерність і любов до професії.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/imgonline-com-ua-Osvetlenie-70SaeFyNZhUyXt2.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/PB220487.jpg)