У життя Браїлівського ліцею з приходом осені увірвалось свято краси, вишуканості та елегантності «Міс ліцей 2019».
За право бути найкращою та володіти короною найхаризматичнішої та найвродливішої, змагались п’ять учасниць.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/11.jpg)
Так Бермес Дар’я продемонструвала потужний танцювальний номер, Козлова Марія вразила своєю артистичністю та безпосередністю, розчулила до сліз Пастухова Каріна віршем про материнську долю сина-воїна, Залевська Діана представила усім свій неперевершений авторський вірш, чудове виконання пісні подарувала усім Деркач Ірина.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/10.jpg)
Дівчата продемонстрували свої таланти у таких конкурсах:
- Візитівка
- Розумниця
- Шалена зірка
- Мої таланти
- Вечірня сукня
Учасниці показали не тільки вміння поводити себе на сцені, а й відкрили усім свій внутрішній світ, інтелект та грацію.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/13.jpg)
У результаті запеклої боротьби почесне звання «Міс ліцей 2019» виборола учениця групи №4 Бермес Дар’я ; титулом «Віце-міс ліцей 2019» нагороджена учениця групи №7 Козлова Марія; «Міс Глядацьких симпатій» та «Міс Елегантність» отримала учениця групи № 14 Пастухова Каріна; «Міс Чарівність» – учениця групи №4 Залевська Діана; «Міс Ніжність» – учениця групи №4 Деркач Ірина.
Учасниць нагородили цінними подарунками від “Фонду сприяння розвитку Браїлівського училища”Профтехосвіта” за сприяння виконуючого обов’язки директора ліцею Сопуна Анатолія Анатолійовича .
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/123-1.jpg)