Згідно Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім..Т.Шевченка» та наказу Департаменту освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації від 25.09.2019 № 505 відбудеться Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім..Т.Шевченка.
Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні.
В ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей” відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Прийняли участь 22 учні 1-3 курсів.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-c0eaaf1d81f636badf69ab0a5677acc1-V.jpg)
Учні виконували завдання, де показали свої знання по творчості Т.Шевченка, писали твори. Переможцями стали:
І місце – Тарковський Юрій (13 група, професія “Слюсар-електромонтажник, водій автотранспортних засобів, категорія «С»).
ІІ місце – Пелипенко Богдан ( 14 група, професія “Кухар; кондитер”); Чорномаз Олена (6 група, професія “Офісний службовець(бухгалтерія);оператор комп’ютерного набору”.
ІІІ місце – Пастухова Анна (14 група, “Кухар; кондитер”)
Котюк Дар’я (14 група, “Кухар; кондитер”).
Учні проявили творчий підхід до виконання завдань, логічне мислення та креативність.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-93043d16a8fb3be02795eb367d9a5011-V.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191022_123733.jpg)