Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, викладачів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.
На святковій лінійці були присутні ветерани праці, почесні гості, батьки. Панував урочистий і піднесений настрій, бо у цей день до нашого ліцею вливалися першокурсники.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190901_101422.jpg)
В.о. директора ліцею Сопун Анатолій Анатолійович привітав учнівський та педагогічний колектив із початком навчального року, побажав здоров’я, натхнення, успіхів. Також закликав учнів гордо нести звання ліцеїста, оволодівати знаннями, щоб в майбутньому стати висококваліфікованими фахівцями і патріотами України.
Особливо цікавими були виступи: директора міжрайонного центру зайнятості Когут Тетяни Станіславівни, голови батьківського комітету Пастухової О.М., голови учнівського самоврядування Котюк Дар’ї, ветеранів, теперішніх і колишніх працівників ліцею. Вони щиро привітали викладачів, учнів та їх батьків із стартом нового навчального року, нового освітнього процесу.
Кращих учнів було відзначено грамотами
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/3232.jpg)
1 вересня – це день квітів і посмішок, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, завдяки кому маємо можливість – бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/0363.jpg)