9 група

Професія “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Водій категорія “С”

РОЗКЛАД УРОКІВ

(6.04.2020-10.04.2020)

Понеділок
1Спец.технологіїБазилюк М.Й.
3Інформаційні технології Ковтун Л.А.
4Історія УкраїниБомк М.А..
5Захист ВітчизниРак О.М.
6Математика Похолюк І.Л.
7Інформатика Ковтун /Похолюк
8ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізикаЧерній О.С.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Будова автомобіляСваричевськийО.В.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літератураСваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Зарубіжна літератураКубицька О.В.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ФізикаЧерній О.С.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020-17.04.2020

Понеділок
1Спец.технологіїБазилюк М.Й.
3Інформаційні технології Ковтун Л.А.
4Історія УкраїниБомк М.А..
5Захист ВітчизниРак О.М.
6Математика Похолюк І.Л.
7Інформатика Ковтун /Похолюк
8ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізикаЧерній О.С.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Будова автомобіляСваричевськийО.В.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літерат.Сваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Зарубіжна літерат.Кубицька О.В.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Будова автомобіляСваричевський О.В.
2ФізикаЧерній О.С.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04 – 24.04.2020

Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізикаЧерній О.С.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Будова автомобіляСваричевськийО.В.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літерат.Сваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Зарубіжна літерат.Кубицька О.В.
7Громадянська освітаУкста В.Ю.
П’ятниця
1Будова автомобіляСваричевськ. О.В.
2ФізикаЧерній О.С.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

Понеділок
Спец.технологіїБазилюк М.Й.
Всесвітня історіяУкста В.Ю.
Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
Громадянська освітаУкста В.Ю.
Захист ВітчизниРак О.М.
Математика Похолюк І.Л.
Інформатика Ковтун /Похолюк
ФізкультураРак О.М.
Вівторок
Історія УкраїниБомк М.А.
ХіміяСуханова К.В.
Українська моваСваричевська Т.В.
Математика Похолюк І.Л.
ФізикаЧерній О.С.
Іноземна моваКучерук А.Л.
БіологіяСкульський О.В.
Середа
Виробниче навчання 
Виробниче навчання 
Виробниче навчанняКолос О.А.
Виробниче навчання 
Виробниче навчання 
Виробниче навчання 
Захист ВітчизниРак О.М.
ФізкультураРак О.М.
Четвер
БіологіяСкульський О.В.
Математика Похолюк І.Л.
СпецтехнологіяБазилюк М.Й.
Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Інформатика Ковтун Л.А.
Зарубіжна літерат.Кубицька О.В.
Всесвітня історіяУкста В.Ю.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

Понеділок
1Спец.технологіїБазилюк М.Й.
2Всесвітня історіяУкста В.Ю.
3Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
4Громадянська освітаУкста В.Ю.
5Захист ВітчизниРак О.М.
6Математика Похолюк І.Л.
7Інформатика Ковтун /Похолюк
8ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська мова.Сваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізикаЧерній О.С.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літерат.Сваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Заруб.літ. ІсторіяУкраїниКубицька О.В.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
П’ятниця
1ФізикаЧерній О.С.
2ФізикаЧерній О.С.
3БіологіяСкульський О.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ З 12.05 – 15.05.2020

Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська моваСваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізкультураРак О.М.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літерат.Сваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Зар.літерат.ІсторіяУкр.Кубицька О.В.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
П’ятниця
1ФізикаЧерній О.С.
2ФізикаЧерній О.С.
3БіологіяСкульський О.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.05 – 22.05.2020

Понеділок
1Спец.технологіїБазилюк М.Й.
2Всесвітня історіяУкста В.Ю.
3Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
4Громадянська освітаУкста В.Ю.
5Захист ВітчизниРак О.М.
6Математика Похолюк І.Л.
7Інформатика Ковтун /Похолюк
8ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Історія УкраїниБомк М.А.
2ХіміяСуханова К.В.
3Українська мова.Сваричевська Т.В.
4Математика Похолюк І.Л.
5ФізкультураРак О.М.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7БіологіяСкульський О.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняКолос О.А.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Захист ВітчизниРак О.М.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1БіологіяСкульський О.В.
2Математика Похолюк І.Л.
3Спец технологіяБазилюк М.Й.
4Українська літерат.Сваричевська Т.В.
5Інформатика Ковтун Л.А.
6Зарубіжна літерат.Кубицька О.В.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
П’ятниця
1ФізикаЧерній О.С.
2ФізикаЧерній О.С.
3БіологіяСкульський О.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Охорона праціСкульський О.В.