6 група

Професія “Офісний службовець(бухгалтерія); Оператор комп’ютерного набору”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020-10.04.2020

Понеділок
1Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Математика Похолюк І.Л.
4Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ФізкультураРак О.М.
7ФізикаЧерній О.С.
8ГеографіяУкста В.Ю.
 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Зарубіжна  літератураКубицька О.В.
7Українська літератураСваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3ХіміяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6ФізикаЧерній О.С.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ГеографіяУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.


РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020-17.04.2020

Понеділок
1Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Математика Похолюк І.Л.
4Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ФізкультураРак О.М.
7ФізикаЧерній О.С.
8ГеографіяУкста В.Ю.
 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Зарубіжна  літератураКубицька О.В.
7Українська літератураСваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3ХіміяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6ФізикаЧерній О.С.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ГеографіяУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04-24.04.2020

 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Зарубіжна  літератураКубицька О.В.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3ХіміяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6ФізикаЧерній О.С.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4ГеографіяУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

Понеділок
1Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Математика Похолюк І.Л.
4Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ФізкультураРак О.М.
7ФізикаЧерній О.С.
8Всесвітня історіяУкста В.Ю.
 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3ХіміяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
8Фізична культураРак О.М.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

Понеділок
1Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Математика Похолюк І.Л.
4Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ФізкультураРак О.М.
7ФізикаЧерній О.С.
8Всесвітня історіяУкста В.Ю.
 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Хімія-біологіяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
8Фізична культураРак О.М.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Громадянська освітаУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.

РОЗКЛАД УРОКІВ з 12.05-15.05.2020

 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3ХіміяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноз.мова- Бухг.облікКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
8Фізична культураРак О.М.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Громадянська освітаУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.

РОЗКЛАД УРОКІВ 18.05- 22.05.2020

Понеділок
1Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Математика Похолюк І.Л.
4Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ФізкультураРак О.М.
7ФізикаЧерній О.С.
8Всесвітня історіяУкста В.Ю.
 Вівторок
1Математика Похолюк І.Л.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Історія УкраїниБомк М.А.
4Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Українська літерат.Сваричевська Т.В.
Середа
1Економіка підприємстваКовтун Л.А.
2Економіка підприємстваКовтун Л.А.
3Хімія- БіологіяСуханова К.В.
4ФізкультураРак О.М.
5МатематикаПохолюк І.Л.
6Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
7Всесвітня історіяУкста В.Ю.
8Іноземна моваКучерук А.Л.
Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняШвидка О.Я.
3Виробниче навчання 
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7БіологіяСуханова К.В.
8Фізична культураРак О.М.
П’ятниця
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3Українська літератураСваричевська Т.В.
4Громадянська освітаУкста В.Ю.
5Бухгалтерський облікКовтун Л.А.
6Комп’ютеризація обл. докум.Ковтун Л.А.