4 група

Професія “Кухар; Кондитер”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020-10.04.2020

 Понеділок
1Математика Похолюк І.Л.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ФізикаЧерній О.С.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Охорона праціСкульський О.В.
7ФізкультураРак О.М.
8ІнформатикаКовтун/Похолюк
 Вівторок
1Організація виробництваЯрошевич З.М.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ХіміяСуханова К.В.
7Зарубіжна літератураКубицька О.В.
Середа  
1Гігієна і сан.-Облік і калькул.Ярошевич З.М.
2Українська літератураСваричевська Т.В
3ФізкультураРак О.М.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Устаткув.підприємствЯрошевич З.М.
6Устаткув.підприємствЯрошевич З.М.
7Облік і калькуляціяЯрошевич З.М.
8ФізикаЧерній О.С.
 Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання Макогон О.В.
3Виробниче навчанняЯніцькаЛ.М.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Українська літератураСваричевська Т.В.
8Охорона праціСкульський О.В.
 П’ятниця
1Українська моваСваричевська Т.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Основи правових знаньБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Фізика Черній О.С.
6Основи галузевої економікиПохолюк І.Л.

Розклад уроків 13.04.2020-17.04.2020

 Понеділок
1Математика Похолюк І.Л.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ФізикаЧерній О.С.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Охорона праціСкульський О.В.
7ФізкультураРак О.М.
8ІнформатикаКовтун/Похолюк
 Вівторок
1Організація виробництваЯрошевич З.М.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ХіміяСуханова К.В.
7Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
Середа  
1Гігієна і сан.-Облік і кальк.Ярошевич З.М.
2Українська літератураСваричевська Т.В
3ФізкультураРак О.М.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Устаткув.підприєм.Ярошевич З.М.
6Устаткув.підприєм.Ярошевич З.М.
7Облік і калькуляціяЯрошевич З.М.
8ФізикаЧерній О.С.
 Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання Макогон О.В.
3Виробниче навчанняЯніцькаЛ.М.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Українська літератураСваричевська Т.В.
8Охорона праціСкульський О.В.
 П’ятниця
1Українська моваСваричевська Т.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Основи правових знаньБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Фізика Черній О.С.
6Основи галузевої економікиПохолюк І.Л.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04 – 24.04.2020

 Вівторок
1Організація виробництваЯрошевич З.М.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
5Українська моваСваричевська Т.В.
6ХіміяСуханова К.В.
7Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
Середа  
1Гігієна і санітарія – кальк.і облікЯрошевич З.М.
2Українська літ.Сваричевська Т.В
3ФізкультураРак О.М.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Устаткув.підприєм.Ярошевич З.М.
6Устаткув.підприєм.Ярошевич З.М.
7Облік і калькуляціяЯрошевич З.М.
8ФізикаЧерній О.С.
 Четвер
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання Макогон О.В.
3Виробниче навчанняЯніцькаЛ.М.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Українська літератураСваричевська Т.В.
8Охорона праціСкульський О.В.
 П’ятниця
1Українська моваСваричевська Т.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Основи правових знаньБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Фізика Черній О.С.
6Основи галузевої економікиПохолюк І.Л.

РОЗКЛАД УРОКІВ 27.04 – 30.04.2020

 Понеділок
1Математика Похолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ФізикаЧерній О.С.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Охорона праціСкульський О.В.
7ФізкультураРак О.М.
8ІнформатикаКовтун/Похолюк
 Вівторок
1ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ІнформатикаКовтун Л.А.
4Організація вироб.Ярошевич З.М.
5Українська мова.Сваричевська Т.В.
6ХіміяСуханова К.В.
7Організація вироб.Ярошевич З.М.
Середа
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ІнформатикаКовтун Л.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6ФізкультураРак О.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
8ФізикаЧерній О.С.
 Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2ГеографіяУкста В.Ю.
3ФізкультураРак О.М.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Організація вироб.Ярошевич З.М.
6Основи галуз.економ.Похолюк І.Л.
7Основи галуз.економ.Похолюк І.Л.
8Охорона праціСкульський О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 4.05-8.05.2020

 Понеділок
1Математика Похолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
4ФізикаЧерній О.С.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Охорона праціСкульський О.В.
7ФізкультураРак О.М.
8ІнформатикаКовтун/Похолюк
 Вівторок
1ТПЇЗОТЯрошевич З.М.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ІнформатикаКовтун Л.А.
4Організація вироб.Ярошевич З.М.
5Українська мова.Сваричевська Т.В.
6ХіміяСуханова К.В.
7Організація вироб.Ярошевич З.М.
Середа
1МатематикаПохолюк І.Л.
2МатематикаПохолюк І.Л.
3ІнформатикаКовтун Л.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6ФізкультураРак О.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
8ФізикаЧерній О.С.
 Четвер
1МатематикаПохолюк І.Л.
2Географія.Укста В.Ю.
3ФізкультураРак О.М.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Орг. вироб.-ФізикаЯрошевич З.М.
6Осн.галуз.екон.-Математ.Похолюк І.Л.
7Основи галуз.економ.Похолюк І.Л.
8Охорона праціСкульський О.В.
 П’ятниця
1Українська моваСваричевська Т.В.
2Орг. вироб.-Укр.моваСваричевська Т.В.
3Основи правових знаньБомк М.А.
4МатематикаПохолюк І.Л.
5Фізика Черній О.С.
6Матем.-ІнформатикаПохолюк І.Л.