Професійне самовдосконалення педагогів

В канікулярний час педагогічний колектив ліцею працював над професійним самовдовконаленням: обговорювали актуальні питання освітнього процесу в закладі та, на основі їх аналізу, визначали завдання щодо удосконалення роботи.

На педагогічній раді, яка відбулася 4 січня 2024 року, обговорювали питання підсумків освітнього процесу в ліцеї за І семестр та завдання на ІІ семестр 2023/2024 н.р., стану методичної роботи, моніторингу організації дистанційного навчання (розміщення матеріалів в Classroom).

На педагогічних читаннях, які відбулися 10 січня, загальною тематикою була: «Мультимедійна грамотність як основа успіху освітнього процесу в умовах сьогодення». Виступили: заступник директора з НВР Скульський О.В., майстри виробничого навчання Гаврилюк В.В., Пастухова О.М., Колос О.А., старший майстер Пелипенко О.П., викладач Суханова К.В., заступник директора з ВР Кучерук А.Л., практичний психолог Булах А.С.

У підсумку колективом визначено, що основна увага в другому семестрі буде зосереджена на підвищення якості рівня знань, комплексного використання очного навчання та можливостей Google Classroom, патріотичного виховання та волонтерської роботи, залучення учнів до роботи в гуртках та секціях, проведення заходів для формування та збереження ментального здоров’я в умовах воєнного стану.

Продовжуємо навчати, готувати кваліфікованих робітників для нашої держави!