14 група

Професія “Кухар; Кондитер”

РОЗКЛАД УРОКІВ 6.04.2020-10.04.2020

Понеділок
1Людина і світУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізикаЧерній О.С.
4Захист ВітчизниРак О.М.
5Математика   Похолюк І.Л.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7ГеографіяУкста В.Ю.
8БіологіяСуханова К.В.
Вівторок
1Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
2ТПБКВЯрошевич З.М.
3ХіміяСуханова К.В.
4Українська літератураСваричевська Т.В.
5Математика   Похолюк І.Л.
6Історія УкраїниБомк М.А.
7БіологіяСуханова К.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняЯніцька Л.М./
4Виробниче навчанняПастухова О.М.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Іноземна моваКучерук А.Л.
8ТПБКВЯрошевич З.М.
Четвер
1Людина і світУкста В.Ю.
2ГеографіяУкста В.Ю.
3ФізкультураРозпутний  В.Г.
4Математика   Похолюк І.Л.
5ТПБКВЯрошевич З.М.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Історія УкраїниБомк М.А.
П’ятниця
1БіологіяСуханова К.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3Астрономія.Черній О.С.
4ТПБКВЯрошевич З.М.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Українська моваСваричевська Т.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 13.04.2020-17.04.2020

Понеділок
1Людина і світУкста В.Ю.
2Українська літератураСваричевська Т.В.
3ФізикаЧерній О.С.
4Захист ВітчизниРак О.М.
5Математика   Похолюк І.Л.
6Іноземна моваКучерук А.Л.
7ГеографіяУкста В.Ю.
8БіологіяСуханова К.В.
Вівторок
1Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
2ТПБКВЯрошевич З.М.
3ХіміяСуханова К.В.
4Українська літератураСваричевська Т.В.
5Математика   Похолюк І.Л.
6Історія УкраїниБомк М.А.
7БіологіяСуханова К.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняЯніцька Л.М./
4Виробниче навчанняПастухова О.М.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Іноземна моваКучерук А.Л.
8ТПБКВЯрошевич З.М.
Четвер
1Людина і світУкста В.Ю.
2ГеографіяУкста В.Ю.
3ФізкультураРозпутний  В.Г.
4Математика   Похолюк І.Л.
5ТПБКВЯрошевич З.М.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Історія УкраїниБомк М.А.
П’ятниця
1БіологіяСуханова К.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3Астрономія.Черній О.С.
4ТПБКВЯрошевич З.М.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Українська моваСваричевська Т.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 21.04 – 24.04.2020

Вівторок
1Інформаційні технологіїКовтун Л.А.
2ТПБКВЯрошевич З.М.
3ХіміяСуханова К.В.
4Українська літератураСваричевська Т.В.
5Математика   Похолюк І.Л.
6Історія УкраїниБомк М.А.
7БіологіяСуханова К.В.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчання 
3Виробниче навчанняЯніцька Л.М./
4Виробниче навчанняПастухова О.М.
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Іноземна моваКучерук А.Л.
8ТПБКВЯрошевич З.М.
Четвер
1Людина і світУкста В.Ю.
2ГеографіяУкста В.Ю.
3ФізкультураРозпутний  В.Г.
4Математика   Похолюк І.Л.
5ТПБКВЯрошевич З.М.
6Українська моваСваричевська Т.В.
7Історія УкраїниБомк М.А.
П’ятниця
1БіологіяСуханова К.В.
2Історія УкраїниБомк М.А.
3Астрономія.Черній О.С.
4ТПБКВЯрошевич З.М.
5ГеографіяУкста В.Ю.
6Українська моваСваричевська Т.В.