10 група

Розклад уроків 15.10.2020-16.10.2020

Четвер
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
3Основи прав.знаньБомк М.А.
4Фізика і астр-Хімія 
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
П’ятниця
1Допуски і т.вимір.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун/Похолюк
3Читання кресленьМірошниченко В.Г.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 19.10.2020-23.10.2020

Понеділок
1ПДР/Заруб.літер.Сваричевський О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4ІнформатикаКовтун/Похолюк
5Спец.технологіїКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А.
ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Захист УкраїниРак О.М.
2Фізика і астр/Захист Укр 
3Українська мова Сваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Українська літер.Кубицька О.В.
7ІнформатикаКовтун/Похолюк
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Електроматеріалозн.Мірошниченко В.Г.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
3Основи прав.знаньБомк М.А.
4Фізика і астр./Хімія 
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
П’ятниця
1Допуски і т.вимір.Мірошниченко В.Г.
2ІнформатикаКовтун/Похолюк
3Читання кресленьМірошниченко В.Г.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 26.10.2020-30.10.2020

Понеділок
1ПДРСваричевський О.В.
2БіологіяСуханова К.В.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Інформатика/Захист УкраїниРак О.М.
5Спец.технологіїКонокотін О.В.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Історія УкраїниБомк М.А.
ФізкультураРак О.М.
Вівторок
1Захист УкраїниРак О.М.
2Фізика і астр/Біологія Суханова К.В.
3Українська мова Сваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук А.Л.
5ХіміяСуханова К.В.
6Українська літер.Кубицька О.В.
7Інформатика/ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Середа
1Виробниче навчання 
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання 
5Виробниче навчання 
6Виробниче навчання 
7Електроматеріалозн./ПДРСваричевський О.В.
8ФізкультураРак О.М.
Четвер
1ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
2ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
3Основи прав.знаньБомк М.А.
4Фізика і астр./Хімія Суханова К.В.
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6МатематикаБогатченко С.М.
7Охорона праціСкульський О.В.
П’ятниця
1Допуски і т.вимір./Електротехн.Луньов О.П.
2Інформатика/Спец технол.Конокотін О.В.
3Читання креслень/ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 02.11.2020-06.11.2020

Понеділок
1Захист України/Спец.техн.Конокотін О.В.
2Електротехніка Луньов О.П.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5БіологіяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит.креслень/ФізикаПохолюк І.Л.
Спец.технологіяКонокотін О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Доп. і т.вимір./Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Фізкультура Рак О.М.
2Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Іноземна моваКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Осн. правових знаньБомк М.А. 
7Охорона праціСкульський О.В.
8Українська літератураКубицька О.В.
Четвер
1Спец технологіяКонокотін О.В.
2ФізкультураРак О.М.
3Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6ХіміяСуханова К.В.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
П’ятниця
1Електроматеріалознавство Мірошниченко В.Г.
2ЕлектроматеріалознавствоМірошниченко В.Г.
3Спец технологіяКонокотін О.В.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 09.11.2020-13.11.2020

Понеділок
1Захист України Рак О.М.
2Електротехніка Луньов О.П.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5БіологіяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит.кресленьМірошниченко В.Г.
Спец.технологіяКонокотін О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Доп. і т.вимірюв./Спец.технологіяКонокотін О.В.
Середа
1Фізкультура Рак О.М.
2Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Іноземна моваКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Осн. правових знаньБомк М.А. 
7Охорона праціСкульський О.В.
8Українська літератураКубицька О.В.
Четвер
1Спец технологіяКонокотін О.В.
2ФізкультураРак О.М.
3Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6ХіміяСуханова К.В.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
П’ятниця
1Електромат./МатематикаБогатченко С.М.
2Електромат./Іноземна моваКучерук  А.Л.
3Спец технологіяКонокотін О.В.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 16.11.2020-20.11.2020

Понеділок
1Захист УкраїниРак О.М.
2Електротехніка Луньов О.П.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5БіологіяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит.креслень/ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
Спец.технологіяКонокотін О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Доп. і т. вимірюв./Електротехн.Луньов О.П.
Середа
1ФізкультураРак О.М.
2Інформатика/ФізикаПохолюк І.Л.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Іноземна моваКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Осн. правових знаньБомк М.А. 
7Охорона праціСкульський О.В.
8Українська літератураКубицька О.В.
Четвер
1Спец технологіяКонокотін О.В.
2ФізкультураРак О.М.
3Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Основи галузев.екон.Похолюк І.Л.
6ХіміяСуханова К.В.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
П’ятниця
1Електромат./Спец технологіяКонокотін О.В.
2Електром./Спец технологіяКонокотін О.В.
3Спец технологіяКонокотін О.В.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5Інформатика/Іноземна моваКучерук  А.Л.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 23.11.2020-27.11.2020

Понеділок
1Захист УкраїниРак О.М.
2Електротехніка Луньов О.П.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5БіологіяСуханова К.В.
6Фізика/Іноземна моваКучерук  А.Л.
7Чит.креслень/Українська моваСваричевська Т.В.
Спец.технологіяКонокотін О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Доп. і т. вимірюв./Зах. УкраїниРак О.М.
Середа
1ФізкультураРак О.М.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3Фізика/Укр.моваСваричевська Т.В.
4Іноземна моваКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Осн. правових знаньБомк М.А. 
7Охорона праціСкульський О.В.
8Українська літератураКубицька О.В.
Четвер
1Спец технологіяКонокотін О.В.
2ФізкультураРак О.М.
3Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Осн.галузев.екон./ІнформатикаПохолюк І.Л.
6ХіміяСуханова К.В.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
П’ятниця
1Електромат./ХіміяСуханова К.В.
2Електромат./Іноз.моваКучерук  А.Л.
3Спец технологіяКонокотін О.В.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5ІнформатикаКовтун Л.А.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.

РОЗКЛАД УРОКІВ 30.11.2020-04.12.2020

Понеділок
1Захист УкраїниРак О.М.
2Електротехніка Луньов О.П.
3Зарубіжна літер.Кубицька О.В.
4Історія УкраїниБомк М.А.
5БіологіяСуханова К.В.
6ФізикаПохолюк І.Л.
7Чит.креслень/Осн.гал.екон.Похолюк І.Л.
Спец.технологіяКонокотін О.В.
Вівторок
1Виробниче навчання
2Виробниче навчанняРознюк І.П.
3Виробниче навчанняКонокотін О.В.
4Виробниче навчання
5Виробниче навчання
6Виробниче навчання
7Доп. і т. вимір./ФізикаПохолюк І.Л.
Середа
1ФізкультураРак О.М.
2ІнформатикаКовтун Л.А.
3ФізикаПохолюк І.Л.
4Іноземна моваКучерук  А.Л.
5МатематикаБогатченко С.М.
6Осн. правових знаньБомк М.А. 
7Охорона праціСкульський О.В.
8Українська літератураКубицька О.В.
Четвер
1Спец технологіяКонокотін О.В.
2ФізкультураРак О.М.
3Зарубіжна літ.Кубицька О.В.
4Українська моваСваричевська Т.В.
5Осн.галузев.економікиПохолюк І.Л.
6ХіміяСуханова К.В.
7ЕлектротехнікаЛуньов О.П.
П’ятниця
1ЕлектроматеріалознавствоМірошніченко В.Г.
2ЕлектроматеріалознавствоМірошніченко В.Г.
3Спец технологіяКонокотін О.В.
4Спец технологіяКонокотін О.В.
5ІнформатикаКовтун Л.А.
6Зарубіжна літер.Кубицька О.В.