Фізичне виховання

Традиційно в жовтні місяці в ліцеї проводиться День здоров’я. Цьогоріч при підготовці та проведенні заході активну участь брали представники учнівського самоврядування. Ними внесені пропозиції щодо порядку проведення.

Розпочався день з того, що Катерина Пастухова та Дарина Гончарук на площі перед ліцеєм провели активну руханку.

О 9:00 годині ми вшанували пам’ять загиблих та доєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Далі День продовжився змаганнями із згинання рук лежачи серед юнаків та дівчат, в якому перемогу здобули здобувачі освіти груп 14-ТЕ, 15-ТК та 33-К. Юнаки також змагалися із піднімання гирі 16 кг, де перемогла група 12-С. А дівчата – зі стрибків на скакалці, де переможцями стали група 23-К. В турнірі з настільного тенісу перемогли група 24-ТЕ.

У змаганні з човникового бігу серед юнаків перше місце зайняла група 24-ТЕ, серед дівчат – 33-К.

Всі учасники змагались у вмінні правильно та швидко качати прес. Переможцями конкурсу стали ті учасники, що виконали найбільшу кількість підіймань тулуба впродовж однієї хвилини з положення лежачи на спині: юнаки – група 24-ТЕ, дівчата – група 33-К.

У турнірі з міні-футболу серед першокурсників перемогли здобувачі освіти групи 12-С, а волейболу – група 33-К.

Психологічною службою ліцею проведено загальноліцейний урок ментального здоров’я, де усі дізналися, що таке ментальне здоров’я, та як його можна підтримувати.

Відвідали також музей імені В.О.Забаштанського, де познайомилися із життям та творчістю поета, нашого земляка, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка.

День був насиченим та сповненим позитивних вражень та емоцій!