Волонтерство

За ініціативи Браїлівського волонтерського центру “Оберіг”, для здобувачів освіти ліцею проведено майстер-клас із плетіння сіток для потреб ЗСУ волонтерками центру Юлією ХРИСТЮК та Оксаною ПОХОЛЮК.

Досвід цієї роботи у нас вже був і завдяки працівникам центру ми вдосконалили свої навички, звернули увагу на тонкощі такої відповідальної роботи. У підсумку ми сплели маскувальну сітку і в подальшому продовжимо співпрацю.

——————————————————————————————————————————————

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Оберіг, особливо зроблений руками дітей, має велику захисну силу.

27 грудня до ліцею завітала керівник гуртка “Фейєрверк фантазій” ЗПО” Будинок творчості школярів та юнацтва” Яніна МУКОЇД, яка провела для здобувачів освіти майстер-клас із виготовлення оберегів для наших захисників.

Ми зробили захисників-ангеликів, ляльку-мотанку, патріотичні сердечка та браслети. Нашим безстрашним воїнам так сьогодні необхідна підтримка, тому, на перший погляд, незначущі вироби, зроблені з любов’ю та турботою, найкращими побажаннями та добротою, будуть оберігати та надихати наших мужніх воїнів.

Найближчим часом ці обереги поїдуть до наших хлопців.

У січні наш заклад продовжив співпрацю з волонтерськими організаціями, що діють в Жмеринській ОТГ.

Серед спільних справ, які зробили у січні – акція “Подаруй тепло воїну”, в ході якої зібрано майже 300 пар теплих шкарпеток, які через волонтерів передані нашим бійцям.

Традиційно майстри виробничого навчання з професії “Кухар. Кондитер” в канікулярний час спекли чималу кількість смаколиків (пиріжки, пісочне, імбирне печиво). Дякуємо підприємцям с.Дубова та поліцейському офіцеру громади Михайлу БОЖІ за надану муку для випічки!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!