ЗВІТ ДИРЕКТОРА ЛІЦЕЮ

22 червня, на зборах трудового колективу, відбувся щорічний звіт директора ліцею.

Ще один рік війни, рік боротьби і рік розвитку. Рік, в якому прийнято новий Закон України «Про професійну освіту» – такими словами розпочав свій виступ Андрій ЛИСАК.

У доповіді було акцентовано увагу на заходах щодо удосконалення освітнього процесу, розвитку методичної служби, професійного вдосконалення педагогів, участі у конкурсах, змаганнях та їх результатах, співпраці з роботодавцями та роботи центру карʼєри, профорієнтації, створення безпечного середовища та співпраці із відповідними державними службами щодо запобігання і профілактики негативним явищам в ліцеї.

Окремо директор прозвітував про зроблене щодо розвитку матеріально-технічної бази та виконання фінансових завдань. Попри складні часи, дякуючи підтримці Департаменту гуманітарної політики, праці кожного члена трудового колективу, ми забезпечили поступовий розвиток, справилися і складними викликами, забезпечили своєчасні та в повному обсязі виплати заробітної плати та соціальних виплат.

Колектив одноголосно схвалив роботу керівника.

Серед завдань, які будуть пріоритетними у наступному році, стануть:

– передача майнового комплексу до обласної комунальної власності

– ⁠створення безпечних і безбарʼєрних умов

– ⁠виконання регіонального замовлення

– ⁠соціальний захист студентів

– ⁠ремонт котельні номер 1 та встановлення нового твердопаливного котла

– ⁠активізація участі закладу у різного рівня змаганнях, конкурсах, виставках методичних та освітніх заходах

– ⁠волонтерська робота, тощо

За підсумками роботи у 2025/2026 році директор нагородив педагогічних та технічних працівників грамотами та подяками.

На зборах було обговорено основні завдання щодо підготовки до нового навчального року та профорієнтаційної роботи, з цих питань виступили заступники директора Олег СКУЛЬСЬКИЙ та Алла КУЧЕРУК.

Голова профспілкового комітету Ірина ПОХОЛЮК поінформувала про стан виконання колективної угоди, яка була прийнята у 2025 році.