Російські спецслужби використвують різноманітні методи для вербування українських дітей, намагаючись дестабілізувати ситуацію в країні.
Серед найпоширеніших способів – залучення підлітків через психологічний тиск, маніпуляції та фінансові винагороди.
Цій проблемі прикута увага всієї країни. Міністерством освіти і науки України розроблені рекомендації для батьків, як уберегти дітей від вербування ворогом. Та важливе у цій роботі є пряме спілкування з представниками силових структур.
Цього дня у наш заклад для бесіди завітали представники підрозділів служби безпеки та національної поліції у Жмеринському районі.
В ході розмови з нашими гостями наведені приклади про факти вербування. У змістовній презентації, яку представили гості, було чітко систематизовано всі питання.
Розмова пробудила інтерес у здобувачів освіти і спонукала ще раз усвідомити кожному про відповідальність, яка буде незворотньою.
Дякуємо Максиму Сергійовичу, Альоні Анатоліївні та Людмилі Джаванширівні!
У кожного, хто залишив залу, залишилися слова “Не стань інструментом в руках ворога!”



