210 років від народження генія і пророка української землі Тараса Шевченка. Його слово єднає нас. Його поезія – це музика народної душі.
Він бачив, відчував і своїми творами наставляв покоління українців на боротьбу за свободу. Щоб панували ми на своїй землі, були господарями на ній і цінували її.
І через два століття сучасні українці, натхненні словами поета, зривають багатовікові московські кайдани і творять нову державу – «вольну, нову». Та, як заповідав великий геній: «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій Не забудьте пом’янути незлим тихим словом», – пам’ятаємо, гордимось, вчимо і виконуємо настанови твої, Тарасе!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429786251_829970852272252_4193660293319359075_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429826662_829970408938963_4091740756793181654_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429829031_829968592272478_1366187099010662610_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/429807429_829970728938931_5066165813391505401_n.jpg)