20 лютого став символічним днем у історії українського народу. Уособленням гідності і свободи, незламності духу і сили у споконвічній боротьбі за незалежність і право бути вільною країною у цивілізованому світі.
Тож вже вдесяте, біля стели памʼяті Небесній Сотні, ми зібралися колективом, щоб схилити голови і віддати шану синам і донькам України, які не злякалися, які показали приклад боротьби, які стали символами і ангелами одночасно для нашого народу.
Пронизливими були вірші, які читали Жанна КОСЯК, Катерина ПАСТУХОВА, Юлія ХРИСТИЧ, Катерина СТРАТІЙЧУК та Вікторія ДУДНІК, слова ведучих Дарини ГОНЧАРУК і Дениса МАЙОРОВА, і директора ліцею Андрія ЛИСАКА.
Особлива тиша в хвилину мовчання. Ми пом’янули усіх, хто загинув від агресіі росії за десять років війни.
Слава Україні! Героям слава! – лунали у залі і в серцях кожного слова-символи майдану, додаючи впевненості у незворотній перемозі, яку ми обовʼязково здобудемо!
Також долучилися до акції “Ангели Пам’яті”.
Дякуємо нашим захисникам! Слава нашим воїнам! Разом до перемоги!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428600596_821999543069383_4333213309583995082_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428601551_821999599736044_6191973187290947244_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428604458_821999503069387_6666441907961907361_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428609616_821999396402731_8764018084263705548_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428601635_821999776402693_5993400253184108676_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428601296_821999726402698_6334756092227624230_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428601501_821999443069393_6907800450468988870_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/428605736_821999679736036_7538958868003566997_n.jpg)