Сьогодні в ліцеї, у теплій та дружній атмосфері відбулася зустріч здобувачів освіти ліцею з благодійником Валерієм Александроєм та волонтерами Жмеринської міжрайонної організації Українського червоного хреста.
Було надано допомогу учням з малозабезпечених сімей у вигляді продуктових наборів.
Здобувачі освіти висловили щиру подяку за надану допомогу, також учениця групи 23-К Вернигора Діана написала авторський вірш “Волонтер”.
Дана благодійність дала змогу забезпечити сім’ї необхідними продуктами, також відчути моральну підтримку та розуміння, що вони не залишаються самотніми у своїх труднощах.
Разом творимо добро, продовжуємо спільну справу!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417431272_819753446627326_5703305272041056510_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417439604_819753343294003_736968333317097167_n.jpg)