В ДНЗ”Браїлівський професійний ліцей” відбулася сесія з “Розвитку курсу життєвих навичок Life skills”. Сесію проводили волонтери з напрямку Гуманістичної освіти Юлія та Надія. Взяли участь волонтери Жмеринської міськрайоної організації Українського Червоного Хреста та учні Браїлівского ліцею.
В ході тренінгу присутні навчалися доланню стресових ситуацій в воєний час.
Навчальний заклад (адміністрація та здобувачі освіти ліцею) висловлюють щиру подяку за проведення корисної сесії і набутих знань, так необхідних у непростий час.
Дякуємо, до нових зустрічей!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/430029037_824993736103297_6393800897440361106_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429901779_824993779436626_8438656471755115020_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429749721_824993982769939_5996818680231066027_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429783816_824993879436616_6314273515577723208_n.jpg)