![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421716559_805732038029467_674787743339553872_n.jpg)
Традиційною є участь здобувачів освіти ліцею в Міжнародному мовно – літературному конкурсі учнівської і студентської молоді імені Т. Шевченка. В ІІ етапі, який відбувся в закладі, взяли участь 16 здобувачів освіти і на ІІІ етапі, який відбувся 12 січня 2024 року , наш ліцей представляла переможниця, талановита Богдана МУКОЇД, здобувачка освіти I курсу групи 13-К з професії “Кухар. Кондитер”, яка зайняла ІІ місце.
Приємно, що Богдана буде представляти Вінниччину на IV, Всеукраїнському етапі Конкурсу.
Вітаємо переможницю і бажаємо успіхів!
Принагідно дякуємо викладачці української мови та літератури Сваричевській Тамарі В’ячеславівні, яка підготувала здобувачку освіти!
Продовжуємо готувати кваліфікованих робітників!
Дякуємо воїнам ЗСУ!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/421634845_805732774696060_8255132177894774120_n.jpg)