У січні наш заклад продовжив співпрацю з волонтерськими організаціями, що діють в Жмеринській ОТГ.
Серед спільних справ, які зробили у січні – акція “Подаруй тепло воїну”, в ході якої зібрано майже 300 пар теплих шкарпеток, які через волонтерів передані нашим бійцям.
Традиційно майстри виробничого навчання з професії “Кухар. Кондитер” в канікулярний час спекли чималу кількість смаколиків (пиріжки, пісочне, імбирне печиво).
ГЕРОЯМ СЛАВА!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417367917_805314908071180_2935013446402063441_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417406055_805315064737831_6015652178231934443_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417432180_805314961404508_563086534487930179_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417386118_805315178071153_282055611917056165_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417392597_805315031404501_1324255829957935132_n.jpg)