18 січня 2024 року в ліцеї відбулася година спілкування, присвячена запобіганню торгівлі людьми, перегляд відеофільму “Станція призначення життя” та інтерактивна вправа”Мозковий штурм”.
Мета спілкування – підвищити рівень проінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблем торгівлі людьми, допомогти позбавитися стереотипів щодо форм та ознак цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
Підсумком заходу є своєчасне застереження та обізнаність учнів від небезпечних ситуацій.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/417524292_805320538070617_8242488936472723491_n.jpg)