В умовах російської агресії значна територія України є замінованою, вкритою величезною кількістю беєприпасів, які не розірвалися. В Україні активно проводиться відповідне навчання серед населення, особливо для учнів, студентів освітніх закладів.
27 грудня 2023 року в ліцеї керівником цивільного захисту Олександром РАКОМ, спільно із поліцейським офіцером громади Михайлом БОЖОЮ, проведено заняття з питань запобігання ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, а також правилами поводження із такими предметами.
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414896370_792062952729709_6338146199722550874_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/415759378_792063009396370_4328489861007488586_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/415777139_792063056063032_963363932702212099_n.jpg)