Цьогоріч в Україні заходи до Дня Гідності та Свободи відбуваються під гаслом “Заряджені гідністю та жагою до свободи”. Так, в ліцеї 21 листопада 2023р. викладачем Похолюк І.Л. проведено загальноліцейну виховну годину на тему: «Територія Свободи: нація нескорених.”
День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість».
Також проведено Флеш-моб «Вільні обирати і творити майбутнє» серед здобувачів освіти та працівників ліцею.
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404449783_771696598099678_8414890592659707041_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404396983_771696634766341_5289728789178306214_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404269333_771696481433023_4422783437677468768_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404399885_771696441433027_112772189556462024_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404504531_771696551433016_5110121799107187446_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/404446430_771696394766365_8940528540382558417_n.jpg)