Українська Волонтерська Служба», спільно з «Рух Олександра Педана «JuniorS»», за підтримки ЮНІСЕФ в Україні, Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України, ініціювала новий проект, що сприятиме обізнаності про важливість волонтерської діяльності.
Так, в ліцеї 24 жовтня волонтеркою Української Волонтерської служби ЮЛІЄЮ ПАНКЕВИЧ проведено урок волонтерства, де дізналися, що таке волонтерська діяльність, як своїми діями можна вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні. Познайомилися із інструментами, які допомагають долучитися до волонтерського руху.
Було креативно, пізнавально, натхненно. Дякуємо Юлії за урок, продовжуємо співпрацю та підтримуємо ЗСУ!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395423123_758818466054158_1886051648608439116_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395425992_758818259387512_7230560250562751487_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395437440_758818866054118_5170196075610610194_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/395470624_758818586054146_4907641053995043485_n.jpg)