3 жовтня на стадіоні були проведені спортивні змагання серед груп здобувачів. Наші хлопці та дівчата визначали найсильніших у таких видах спорту як: естафета, підтягування (хлопці), віджимання (дівчата), стрибки в довжину, перетягування каната, змагання з волейболу та міні-футболу (серед окремих груп).
Свято спорту вдалося. Цьому сприяла і тепла сонячна погода. Позитивний настрій, дружня атмосфера, гарні результати.
Вітаємо переможців!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387736009_749576816978323_4653823654548022701_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387766265_749577166978288_7936659764364824059_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387745016_749577920311546_5633476322775859938_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387756882_749578063644865_4005317598315109244_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387743087_749577496978255_1908423743249078744_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387773747_749576920311646_5241345278312209401_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387752945_749577340311604_3024141266630426262_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387779164_749577243644947_1801608368675513703_n-1.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387780158_749578853644786_72181048603610454_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387782239_749579080311430_9083802005709106857_n.jpg)