Цьогоріч ліцей традиційно доєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу. Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» провели загальноліцейну толоку: прибирали прилеглу територію закладу. Ми маємо дбати про чистоту навколо себе, а не бути сторонніми спостерігачами, адже чисте довкілля – це здоров’я і краса нашої країни!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381011496_741817867754218_348838734616212573_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/382842608_741818187754186_1651636890944041402_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/383000751_741818604420811_1562896201955653601_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/383347674_741817767754228_8901216844513839361_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/382840939_741817697754235_2441093223778237706_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/383756416_741818251087513_645690423287653611_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/383855135_741818137754191_2545699061662453599_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/383808087_741818531087485_2626485695450110668_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381011615_741818477754157_3950779406987622364_n.jpg)