2023 рік – рік 90-річчя ліцею. У вересні його поріг перетнули 120 першокурсників: різних за віком, за освітою, за здібностями, талантом, але об’єднаними бажанням навчатися в нашому закладі.
Вже традиційним є свято ліцеїста, яке відбувається у третю неділю вересня, на якому збирається вся родина ліцею. Тут ми знайомимося, розважаємось і радо приймаємо у коло друзів.
Цьогоріч на святі кожна група представила свої таланти. Позмагалися у конкурсах на вміння користуватися комп’ютером, швидко приймати рішення, готувати їжу та вживати її, грати відповідні ролі тощо.
Ми ще раз вітали першокурсників і бажали їм успіху і, як завжди, новоприбулі зачитали Клятву ліцеїста та отримали Ключ до знань.
Свято закінчилося, емоції позитивні, попереду – ще багато цікавого.
І як писав І.Франко:
“Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод
Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить.”
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380275406_742180444384627_2047320487759140121_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380284226_742180857717919_5081968243887852368_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380284259_742181851051153_4484920394370036931_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380290769_742182484384423_8936649880039088358_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380337592_742184714384200_7428850624156710833_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380929042_742182324384439_8803528546260556307_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380990475_742180227717982_7670209526871098725_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380979494_742184874384184_2615660300074081977_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380929888_742185034384168_799780586228083666_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381011356_742184391050899_7278796071403752974_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381009315_742181624384509_8260697671303704569_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380907529_742181497717855_2645844476281443394_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381015812_742181684384503_3528999584518528865_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/382576665_742182987717706_8859055928132210559_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381380715_742182931051045_6644318382104407598_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/382600907_742181551051183_1216665347785016387_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/380932258_742185657717439_6998713008846966517_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381231612_742181071051231_5132337454463411693_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381171331_742183131051025_1971650378042434777_n.jpg)