То ж в перші дні навчального року ми проводимо тренування дій у випадку сигналу «Увага всім!».
Вже мали практичне відпрацювання дій під час сигналу «Увага всім! Повітряна тривога!» у перший же день навчання.
07 вересня ми провели тренування дій у випадку сигналу «Увага всім! Пожежа!»
Згідно легенди тренувань пожежа виникла в правому крилі навчального корпусу. В ході тренувань відпрацьовано дії чергового по оповіщенню, дії педагогічних працівників щодо евакуації, евакуацію на визначене місце, контроль за виходом, доповіді, дії пожежної команди . Керівник пожежної команди – старший майстер Пелипенко О.П. провів навчання з користування вогнегасниками. Медична сестра Конокотіна О.А. і керівник цивільного захисту Рак О. М. , спільно із здобувачами освіти групи 21-Е продемонстрували приклади надання першої медичної допомоги при отруєнні димом, травмах та способи транспортування потерпілих.
В умовах війни маємо бути завжди готові до надзвичайних ситуацій.
Дякуємо захисникам за можливість навчатися!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375869358_732350992034239_6763582845193655615_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375989843_732351658700839_6614655441589330968_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375045441_732350908700914_6217049061532497462_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375044640_732351172034221_3356201003511665513_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375869834_732351058700899_3790388787934019434_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375902435_732351312034207_3063241789996799713_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/375828361_732351272034211_9083877217710659796_n.jpg)