24 березня 2023 р. наш ліцей відвідали працівники Жмеринськоії міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, де головою багато років є Людмила Сіткевич.
Так як 24 березня – Всесвітній День боротьби з туберкульозом, було проведено захід «Що потрібно знати про туберкульоз».
Учасники отримали інформаційні листівки – пам‘ятки з необхідним роз‘ясненням про хворобу.
ПЕРША ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА — комплекс медичних заходів, спрямованих на надання медичної допомоги при невідкладних станах, які відмічають на виробництві, у побуті, під час дорожньо-транспортних пригод, катастроф. Саме таких дій нас навчили представники Червоного Хреста Ігор та Сергій, за що ми їм надзвичайно вдячні.
Волонтери на манекенах демонстрували проведення серцево-легеневої реанімації, зупинку кровотечі, накладання шин та пов‘язок, використання підручних засобів. Присутні мали змогу практично закріпити знання, які вони набули під час тренінгу.
Дякуємо за корисну інформацію!!!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337155793_167848346139399_4775105806817536278_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337152536_1227550434517965_8616417209287993787_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337116374_940233860464840_4889081297039980521_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337432895_906927690517143_1719734853053511336_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337408845_777490847317737_7167495336395774398_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337432199_6178155862268008_2887507697508692619_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/338172682_236690665559087_3261120935857634224_n-1.jpg)