У грудні місяці 2022 року надійшли кошти Вінницької обласної ради за зайняте ІІ місце у конкурсі проєктів в рамках реалізації обласної Програми «Розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області».
Окрім отриманих коштів, заклад співфінансує ще 10 000 грн, що дасть можливість встановити в навчальному корпусі систему відео контролю, яка в подальшому буде вдосконалюватися.
Дякуємо експертам та депутатам Вінницької обласної Ради за оцінку роботи!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323954434_1286858288542897_4776925413685280663_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/322544545_1130695394298054_5336081723307228238_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324107406_1169228950464317_7766290404810085828_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324015808_1348094692629113_3463651717495047370_n.jpg)