17 січня 2023 року, після проходження виробничої практики, в ДНЗ “Браїлівський професійний ліцей” проведено державну поетапну кваліфікаційну атестацію здобувачів освіти, що навчаються в групі 21-Е за професією “Слюсар-електромонтажник. Водій автотранспортних засобів категорії “С”.
Учні виконували комплексно-кваліфікаційні завдання з теоретичної та практичної частини, продемонструвавши достатній рівень знань згідно вимог.
Комісією прийнято рішення про присвоєння кваліфікаційної категорії “слюсар-електромонтажник 3 розряду”.
Наші вітання!
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326014096_1211008919542564_201116213527018135_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/325887874_1358727224980128_2738829036854609183_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/325965728_5653041434804333_249241552747881580_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326086447_1839522873077774_4237935517714889269_n.jpg)
![](https://bplbrailov.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/325908986_2394233857397176_315003124410518951_n.jpg)